top of page
网页版1920.jpg

Akıllıdan daha akıllı

En Yeni Simge Tasarımları

Her detayın daha çekici olmasını sağlamak için sonsuz tasarım ve estetik olanaklarını keşfederek yeni, göz alıcı ve daha zarif bir görsel sunum.

Görüntülü Aramalar için Yapay Zeka Güzelliği 

Makyaja gerek yok, Yapay Zeka, görüntülü sohbetlerinizde sizin göz kamaştıracak şekilde daha genç, daha ışıltılı ve daha canlı görünmenizi sağlayabilir.

Akıllı Sesli Bildirimler 

Hava durumu, etkinlik takvimleri, çağrılar ve mesajlar ve sosyal medya bildirim yayını. Sesli yayın asistanını yalnızca önemsediğiniz mesajlara odaklanacak şekilde ayarlayın.

İngilizce, Fransızca ve Hintçe dilleri için mevcuttur.

Akıllı Xboard Hesabım

Yeni Xboard, kullanıcının yüksek sıklıklı uygulama hizmetini zamanında karşılamak için dinamik güncellemeleri destekler.Bu da daha uygun ve hızlı bir kullanım sunar.

Yapay Zeka Okuma Modu 

Yapay Zeka Okuma Modu, ekranı göz için daha rahat hale getirmek amacıyla ekran parlaklığının ve renk sıcaklığının ayarlanmasını sağlar. Tek bir düğmeye basarak Yapay Zeka Okuma Modunu etkinleştirin.

Akıllı Fotoğraf Temizleme 

Daha önceden karanlık, bulanık ve benzer fotoğraflar olarak ön kategorize edilmiş fotoğraflar tek bir işlemle temizlenebilir.

Sürüş modu, sizi arayanlara nazik bir mesaj göndererek gelen çağrıları otomatik olarak reddedetme imkanı ile size daha güvenli ve eğlenceli bir sürüş deneyimi sunar.

Sürüş Modu

Akıllı Panel

Akıllı panel, en sevdiğiniz ve sık kullandığınız tüm özelliklere ve aynı zamanda yerelleştirme hizmetlerine sahiptir. Akıllı panele herhangi bir ekrandan erişebilirsiniz. Akıllı bir panel ile 2 adımda  özçekim yapabilirsiniz. Tüm güzel anları yakalayın. Tara ve öde işlevini akıllı panelden 2 adımda açabilirsiniz. Tarayın ve tıpkı rüzgar gibi devam edin.

Veri Değiştirici

XOS 5.0, size çift sim kart arasında hiç olmadığı kadar kolay ve hızlı geçiş yapan Veri Değiştirici'yi sunar.

Gizlilik Koruması

Herhangi bir uygulama siz farkında olmadan mikrofonu kullandığında XOS 5.0 "XXX Uygulaması kayıt yapmaktadır" bildirimi ile sizi bilgilendirir. Böylelikle tüm kaydetme işlemlerinde kontrolün sizde olduğundan emin olursunuz.

Parmak İzi Sıfırlama Parolası

XOS 5.0 parmak izi sıfırlama şifresi seçeneği sunar, şifrenizi unutmanız halinde bu sorunu birkaç saniye içerisinde çözer.

Başarısız bir kilit açma girişiminin ardından, "Şifreni mi unuttun?" bildirimi ekranda görünecektir.

"Şifreyi sıfırla" sayfasına girmek için "Şifreyi unuttum" butonuna tıklayın.

"Şifreyi sıfırla" sayfasına girmek için "Şifreyi unuttum" butonuna tıklayın.

1. Adım

2. Adım

3. Adım

Akıllı Bildirim Yönetimi

Akıllı Bildirim Yönetimi spam veya istenmeyen mesaj bildirimlerini tanır, sınıflandırır ve bunları engellenebilecek tek bir kategoride gruplandırır.

bottom of page