GENPA ile telefonlarınız güvende!

Tüm Infinix marka telefonlarınız GENPA

güvencesi altındadır.

HENIX & GENPA iş ortaklığı, teknik servis hizmetlerinde tam bir güvence sunuyor.

Tüm Teknik Servis detaylarını görüntülemek için tıklayın

SSHY Belgesini görüntülemek için tıklayın

GENPA Çalışma Saatleri

Hizmetin Kalitesi Genpa Güvencesi

GENPA

Telekomünikasyon A.Ş. Çağrı Merkezi

(0212) 359 0 359

İSTANBUL-ETİLER

Teknik Servis

Hafta İçi:

08:00 - 17:14

Hafta Sonu:

09:30 - 16:45

İSTANBUL-KADIKÖY

Teknik Servis

Hafta İçi:

08:00 - 17:14

Hafta Sonu:

09:30 - 16:45

Sunduğu ürün ve hizmetlerle çağdaş bir teknoloji şirketi olmayı başaran GSM sektörünün lider kuruluşlarından GENPA; distribütörlüğünü üstlendiği ve temsilciliğini yaptığı markaların satış ve pazarlamasında elde ettiği başarıyı Satış Sonrası Servislerine de yansıtmaktadır.

 

Tüketici ve bayilerle sonsuz güvene dayalı bir iş ortaklığında olan GENPA Satış Sonrası Hizmetler ekibi, bilgi birikimlerini yeni teknolojilerle doğru orantılı genişletmekte ve daimi olarak onarım teknikleri konularında yoğun eğitimleri takip etmektedir.

 

GENPA Teknik Servis ofisleri, İstanbul'da Etiler(Merkez) ve Kadıköy noktalarının yanı sıra İzmir, Ankara, Adana ve Bursa’da da bulunmaktadır. Ayrıca diğer şehirlerde bulunan anlaşmalı servisleri sayesinde kurduğu hizmet ağı ile Türkiye'nin 6 bölgesinde de etkin bir servis sunmaktadır.

 

Birçok üründe yetkili servis hizmetleri, 15 yıllık bilgi birikimine sahip Çağrı Merkezi Departmanından da yoğun destek alınarak yüksek müşteri memnuniyeti felsefesi ile verilmektedir.


Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmayı hedefleyen GENPA Teknik Servis, tamamıyla bilgisayar otomasyonlu ve kağıtsız ofis ortamında şubeler arası online bağlantıyı kullanan ilk GSM Teknik servisi olarak sektörde öncü olan GENPA Servisleri, cihaz kabulünden, tamir laboratuvarına, depodan, cihaz teslimine kadar tamamen veri tabanı ile otomasyona tabi tutulmuş olan çalışma proseslerine sahiptir. Bu özellikler de GENPA Satış Sonrası Hizmetler ekibinin, diğer birçok Teknik Servise nazaran çok daha hızlı hizmet vermesine ve her türlü istatistiki bilginin üretici firmalara çok daha hızlı ve düzenli ulaştırılmasına olanak sağlamaktadır. Sahip olduğu bu otomasyon sistemi ile Genpa, müşterine cihazlarının servisteki durumlarını internet üzerinden online takip edebilme, 0 212 359 0 359 numaralı Genpa Çağrı Merkezi telefon numarasında kullanılan IVR robot operatör sistemi ile 24 saat boyunca serviste bulunan cihaz hakkında durum bilgisi alabilme, yine robot operatör üzerinden ücret onaylama ve kredi kartı ile ödeme yapabilme ve onarımı tamamlanan cihaz hakkında bilginin müşterilerine SMS ile gönderimi gibi birçok katma değerli servis hizmetlerini sunmaktadır.

GENPA’ya ulaşmak için lütfen tıklayınız.