top of page

Genel Görünüm

s4 pageskin.jpg

En Gösterişli Selfie'ler

32MP Selfie Kamerası

En iyi teknolojiye sahip olağanüstü 32MP selfie kamerası ile cazibe noktası olun, bir yıldız gibi parlayın. Çarpıcı güzelliğinizi, tarzınızı ve zarafetinizi görünür kılacak tüm gizli özellikleri açığa çıkaran gerçeküstü resimlerin tadını çıkarın.

32MP

Selfie Kamerası

1.6µm

Ultra Piksel

Yapay Zeka 3D Güzelliği (AI 3D)

Yeni 3D güzellik işlevini kullanarak olağanüstü bir kalite yakalayın. Yüzün etrafında 1024 noktayı tarayan ve 18 özelleştirilmiş güzelleştirme seçeneği sunan gelişmiş Yapay Zeka algoritmaları, nihai görüntüler için daha fazla yüz özelliği detayı okuyabilen ve aynı zamanda heyecan verici güzel bir görüntülü sohbet sağlayan daha akıllı bir kamerayı yarattı.

Yüz Noktası Flaşı

Güzellik Paketi

Waterdrop

Ekran

3D Güzelliği

F2.0

Açıklık

Arttırılmış Gerçeklik Filtresi

Çarpıcı görünmek için makyaj, şapka, saç gibi basit efektlerle resimlerinizi güzelleştirin. Uygun bir AR filtresi kullanımı için 120 ° 'lik bir açıya kadar yüz hareketini destekler.

AI Yapay Zeka Kamera

Özçekim ortamını büyük ölçüde iyileştiren ve güzelliğinizi yepyeni bir seviyeye yükselten gelişmiş akıllı tanıma teknolojisi.

Şık ve Geniş Ekran

Filmlerinizi ve sosyal medya akışlarınızı 6.2 "geniş Waterdrop ekran üzerinde bir keyifle bir çırpıda izleyin. Rahatlık ve kalite için hazırlanan S4 ekranı, 19: 9 en boy oranı ve% 88.6 ekranı ile sınırsız hayal gücünün kullanıldığı rüya ürünlerdendir. Ekran 30lux ortalamanın üzerinde olan 45lux yoğunluktaki ışığı yaymaktadır. 

Parlaklık

Kontrast

Mükemmel Portre Resimleri

13MP + 8MP + 2MP Arka Kamera

13MP, 8MP ve 2MP olan üç büyük piksel kamera lensiyle mümkün olan artırılmış piksel sayısının gücünü deneyimleyin. Derinlik ve mesafeden daha fazlasını , çekimlenebilecek her şeyi yakalayın.

13MP + 8MP + 2MP

Arka Kamera

Büyük Pikseller

Optik Lens

Portre Resim

Portre resminize bir bakışta tam resmi elde edin. S4, sahnelerin ve derinliğin tüm derinliğini tek bir çekimde yakalayabilmenizi sağlar. Optimize edilmiş çıktı görüntüleri için ASD ve iHDR özellikleriyle fotoğraf çekerken 1: 1/4: 3/19: 9 ekran oranlarını destekler.

Optik Lens

Geniş Açılı Lensler

Entegre üç lens, tüm detayları yüksek çözünürlükte tek bir kareye sığdıran geniş bir görüş açısı yakalamak amacıyla mükemmel bir kombinasyon sağlar. Nereden çekerseniz çekin geniş bir açı ile yakalayın.

120° Geniş Açılı Lensler

Ekran Flaşı

Olağanüstü Kalite için İnce Kesim

Çift 2.5D Cam Gövde Tasarımı

Benzersiz şıklık için genel bakışta parlak bir görünüm veren ince kesim parlak cam benzeri bir metal ile dizayn edilmiştir.

Çift 2.5D Cam

Gövde Tasarımı

Dinamik Renkler

Huzurlu bir gecenin hatırasını taşıyan gece yarısı siyahından, seyahat eden evren havası hissi veren bulutsu maviye gerçek anlamda göz kamaştırıcı olan endüstriyel tasarım renklerini deneyimleyin ve yaşayın.

Dinamik Renkler

Tüm güçlü XOS'leri yükseltildi

Kolaylık ve hız, en büyük görevimizdir, XOS 5.0 bunu ve daha fazlasını başarmak için tamamen optimize edilmiştir. Optimum performans için kusursuz entegrasyon sayesinde daha hızlı uygulama çalışması ve daha yüksek ağ hızı.

Sağlıklı Entegre Zeka

Cheetah, akıllı görüntü tanıma, akıllı güç tüketimi ve kaynakların akıllı bir şekilde dağıtılması için gelişmiş Yapay Zeka algoritmaları tarafından yönlendirilen tüm işlemlere rehberlik edecek olan ilk nesil Yapay Zeka Motorumuzu başlangıç noktası olacaktır.

Yapay Zeka Motoru

Büyük ve Daha İyi Batarya

Tek bir şarjla kaç tane fotoğraf çekebileceğiniz veya rahatsız edici bir bip sesi çıkmadan önce ne kadar süreyle fotoğraf çekmeye devam edebileceğiniz konusunda endişelenmeyin. 4000mAH batarya gücü sizlerin tüm ihtiyaçlarını gün boyunca ve daha fazla süreyle karşılayarak, sizlere telefonunuzu endişeden uzak ve keyifli şekilde kullanma deneyimi sunacaktır.

İnanılmaz Enerji Zekası

Yalnızca ihtiyacı olan uygulamalara gücü akıllıca yönlendirilmesi ile optimum güç çıkışı koruması.

Akıllı Güç Tüketimi

Güçlü Selfie'ler için

Güçlü İşlemci

Olağanüstü efektler ile en görkemli görüntüleri üreten selfie kamerası için en fazla piksele sahip büyüleyici bir akıllı telefon ve en etkileyici işlem hızı.

S4

Sınırsız olun!

bottom of page