top of page

6000 mAh

8,9 mm İnce Tasarım

6,82" HD+

Sinematik Ekran

Akıllı Güç Tasarrufu

Battrey Lab

8 MP Flaşlı

Selfie Kamera

13 MP

AI Çift Kamera

60%

Pil Kullanım Ömrü İyileştirildi

Sınırsız Eğlence için 6000 mAh Ultra Pil

HOT 9 PLAY, güç için 6000 mAh kapasiteli ultra pil paketine sahiptir. 6000 mAh ultra pil kapasitesine rağmen yalnızca 8,90 mm kalınlıktaki şık tasarımı benzersiz kişiliğinizi bir üst seviyeye taşıyor. Artık her zaman ve her yerde sınırsız eğlencenin keyfini çıkarabilirsiniz!

6000 mAh

8,9 mm İnce Tasarım

HIZLI ŞARJ

Daha İyi Görüntüleme İçin Sinematik Ekran 

6,82"geniş sinematik ekran ile mobil sinema deneyimlerinin keyfini çıkarın. 20,5:9 tam görüntü oranı, IMax film oranına daha yakın olup film, oyun ve akışta sürükleyici bir eğlence deneyimi yaşamanızı sağlar.

6,82 HD+

Sinematik Ekran

Kontrollü Güç Tüketimi

Battery Lab,
Akıllı Güç Tasarrufu

Akıllı güç tasarrufu sistemi olan Battery Lab yardımıyla daha uzun süre kullanım deneyiminin keyfini çıkarın. Toplam bekleme süresini yaklaşık %15 artıran benzersiz bir AI güç optimizasyon sistemidir

Pilin kullanım ömrü iyileştirilmiştir

Daha uzun süre dayanıklılık için pil ömrünü %60 artırarak HOT 9 Play için pil kalitesini iyileştirdik. Daha uzun pil ömrü, kaynaklarda daha az güç tüketimi anlamına gelir ve Infinix HOT 9 Play kullanıcıları için her iyileştirme dikkatli bir şekilde tasarlanmış ve yapılmıştır.

60%

Pil Kullanım Ömrü İyileştirildi

*Pil kullanım ömrü iyileştirme verileri, Infinix'in laboratuvarının ortalama verilerinden gelmektedir.

*Pil kullanım ömrü gerçek kullanım durumuna bağlıdır.

Yeni Bir Android İşletim Sistemi

Android 10 (Go Sürümü), gelişmiş hız ve güvenlikle birlikte gelir. Uygulama değiştirmek artık daha hızlı ve daha verimli. Uygulamalar öncekinden %10 daha hızlı başlatılıyor.

13MP Çift Kamera ile Portre Görüntüleri Yakalayın 

13MP AI Lens kamera ile portre, manzara ve gece sahneleri çekin.

13 MP

AI Dörtlü Kamera

8MP Selfieler 

8MP ön kamera, AI özelliği ile görüntüleri geliştirir. Karanlıkta görüntüleri daha parlak hale getirmek için otomatik olarak ayarlayabilir.

8 MP

Selfie Kamera

Telefonunuzdaki bilgilerinizi koruyun

Benzersiz parmak izleriniz ve hatta Yüz Kimliğiniz aracılığıyla telefonunuzdaki tüm bilgileri güvenli bir şekilde koruyun.

Parmak izi ve

Yüz Tarayarak Kilit Açma

Çift SIM Kart Kapasitesi

HOT 9 PLAY, sim kart yuvasında iki nano SIM kartı destekler. Kullanıcının bir şebekeden diğerine geçiş yapabilme imkanı ile iletişim kurmak artık daha kolay.

Benzersiz Mücevher Kesim

Dokulu Tasarım

HOT 9 play benzersiz Mücevher Kesim Dokuda Quetzal Cyan, Gece Siyahı, eflatun ve Okyanus dalgası gibi çeşitli renklerde geliyor.

Mücevher Kesim

Dokulu Tasarım

bottom of page