top of page

DAHA GÜÇLÜ

& DAHA BÜYÜK

Tüm Gün Boyunca Daha Uzun
Eğlence Süresi

Geliştirilmiş 5000mAh batarya kapasitesi, şarj etme ihtiyacı olmadan 4 güne kadar video izleme, müzik dinleme ve en güzel anları ve manzaraları yakalama imkanı ile tüm gün boyunca neredeyse sınırsız bir eğlence sağlar.

4 GÜNLÜK BATARYA KULLANIM SÜRESİ

Hızlı Akıllı Telefon Şarjı

3 saatlik bir şarj ile neredeyse sınırsız bir eğlence için 4 günlük batarya kullanımı süresi sağlar.
2A hızlı şarj seçeneği ile bataryanızı hızlı bir şekilde şarj edin.

HIZLI ŞARJ

Kontrollü Güç Tüketimi

AI yapay zekalı batarya laboratuvar işlevi, kullanıcının kullanım tecrübesini etkilemeden güç korunumunu iyileştirmeye yardımcı olur. Bu yönetim işlevi, kullanıcının rutin alışkanlıklarını, en çok kullandıkları uygulamaları sürekli olarak takip eder; böylelikle ilgili sensörler ve işlemci aracılıyla genel bekleme süresinde %10'luk bir artış yaratmasını sağlayan akıllı bir güç korunumu stratejisi uygular.

Daha Fazla Eğlence için Genişletilmiş
Görüntüleme Alanı

Daha büyük bir ekran, tiyatro izler gibi bir video izleme deneyimi sunuyor. Telefondaki grafik detayların çoğunun görünürlüğünü sağlayan genişletilmiş çevreleyen ekran üzerinde tamamen yeni bir oyun deneyiminin tadını çıkarın. Üstün 20:9 ekran gövde oranı ile 720/1600 etkileyici bir ekran çözünürlüğüne sahiptir.

Waterdrop Damla Ekranı

Parlaklık

Göz Kamaştırıcı Fotoğraflar için
Genişletilmiş Fotoğraf Çekim Açısı

Quad Flaşlı 13MP üçlü arka kamera ile mesafe ve derinlik konusunda daha fazla detaylara sahip güzel fotoğraflar yakalayın. İlham verici yeni AI yapay zeka yazılım teknolojisi, nihai görüntünün genel güzelliğini geliştirir. Kamera, F1.8 bir açıklığa sahip gelişmiş PDAF otomatik odaklanma işlevine sahiptir.

AI Yapay Zeka Güzellik

Modlu Üçlü Arka Kamera

AI Yapay Zeka

Sahne Tanıma Lensleri

F 1.8 Açıklık

Dış Mekan Eğlence Deneyimi
için Geliştirilmiş Ses Çıkışı

Güzel bir ses ile ruha ulaşan pozitif, ilham verici hislerle hiçbir şey yarışamaz. Gergin olduğunuz anlarda modunuzu yükseltecek tamamen zengin ve temiz bir ses sağlayan DIRAC modlu hoparlörlerimizden müzik dozunuzu alın.

DIRAC SOUND

SES MODU

Dış Mekan Eğlence Deneyimi
için Geliştirilmiş Ses Çıkışı

İki ya da daha fazla cihazı senkronize ederek açık hava eğlence ihtiyaçları için ideal çevreleyen birleşmiş bir ses ortamı yaratın.

Quetzal Mavisi

Mor

Gece Yarısı Siyahı

Telefonunuzu ve Veri Saklamanızı
Güvenli Hale Getirin

Parmakizi ve yüz tanıma kilit teknolojileri ile cihazınızı tüm bilgilerinizi güvenli hale getirin.

YÜZ TANIMA KİLİDİ

PARMAK İZİ OKUMA

Daha Hızlı, Etkili ve
Geliştirilmiş XOS Performansı

Android 9, telefonunuzdan daha fazlasını sunmak amacıyla yapay zeka teknolojisinin gücünü kullanır. Günlük rutininizle uyum sağladığı kadar uyumlu batarya kullanımı ve uyumlu parlaklık ile artık daha uyumlu, daha akıllı, daha hızlıdır. *Yeni Yo party uygulamasını, vakit uygulamasını ve dosya paylaşımı için Xshare uygulamasını kullanabilirsiniz.

Mobil Oyun Modu
Optimizasyonu ile Daha Hızlı ve Daha Kapsayıcı

Oyun Modu

Mobil Oyun Modu özelliği, farklı kalite önceliği modları, denge modu ve isteğe bağlı düz mod ile daha büyüleyici bir oyun deneyimi yaratır. Resim karesi hızı %125'e kadar yükseltilmiştir. Optimize güç tüketimi sayesinde tek bir şarj ile %113'e kadar fazla oyun süresi sunar. Ayrıca, %6.7 oranında daha fazla genel Wi-fi erişim süresi sağlar.

Dinamik, Enerjik ve
Sade Şıklık

Muhteşem dinamik gradyan renk seçenekleri vardır. Arka kapak, üst köşeden alt kısma kadar uzanan bir hat ile ayrılan ve ışık yoğunlukları ile değişen tek bir renge sahiptir.

DEĞİŞKEN GRADYAN RENK TASARIMI

bottom of page