top of page

HAKKIMIZDA

Henix, Infinix Türkiye Resmi Distribütörüdür.

Infinix'in Türkiye’de Henix ile büyüme kararı ile birlikte Baytell 20 yıllık farklı sektör tecrübelerine Infinix marka akıllı telefonların Türkiye resmi distribütörlüğüne artık Henix olarak devam etmekteyiz Baytell yönetimi, farklı sektörlerde özmal ofisleri ile Çin’de ve Türkiye’de aktif olarak uzun yıllardır yer almaktadır.

Dinamik ve uzman ekibiyle Türkiye’nin güncel ihtiyaçlarına göre çözümler geliştiren Baytell, Yeni adı Henix adı ile Infinix marka akıllı telefonların Türkiye’deki tek yetkili distribütörüdür.

 

Infinix, Fransa ve Kore'deki geliştirme merkezleri ve Fransa tasarım ofisi ile 30'dan fazla ülkede satış ağı bulunan Hong-Kong merkezli bir akıllı telefon markasıdır. Kuruluşundan bu yana ileri teknoloji ve üstün tasarımlı dinamik mobil cihazlar üretmeyi hedefleyerek global odaklı akıllı yaşam tecrübeleri sunmaktadır. Infinix, güçlü marka geçmişi ile genç kullanıcılar başta olmak üzere her yaştaki akıllı telefon kullanıcılarına farklı segmentlerde üstün ürünler sunmaktadır.

INFINIX

 

Eşsiz Tasarım

Infinix,  Fransız tasarımı ve ofset birimi yatırımından ilham almıştır. Infinix sonsuz olasılıkları ve ayırt edici özellikleri temsil eder.

Moda & Teknoloji

Günlük etkileşimler sayesinde bu sezgisel ürünler, dünyadaki gençler için trend belirleyici ve akıllı deneyimler sunan bir yaşam tarzının bir parçası haline geliyor.

Uluslararası varlık

Infinix, akıllı dijital teknoloji yaşam tarzlarının merakını ve ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlamaktadır. Infinix şu anda Avrupa, Afrika, Latin Amerika, Orta Doğu ve Asya ürünlerini desteklemektedir.

bottom of page